Please enable JS
Background Image

DOPRAVA

V konceptu chytrých měst hraje doprava klíčovou roli, kde moderní technologie a data nejen optimalizují trasování a minimalizují zácpy, ale také umožňují detekci dopravních nehod v reálném čase. S využitím kamer a inteligentních systémů lze rychle identifikovat nehody a reagovat na ně, což snižuje následky vážného zranění.

Soubor inteligentních dopravních řešení, která zahrnují optimalizované dopravní plány, sledování veřejné dopravy a informace pro cestující, s cílem zefektivnit a zlepšit mobilitu obyvatel v městských oblastech. Tyto technologie nejen minimalizují zácpy, ale také usnadňují plánování cest a zvyšují efektivitu dopravní infrastruktury.

DETEKCE DOPRAVNÍCH NEHOD

Systémy sledování a analýzy dopravních nehod pro zlepšení bezpečnosti na silnicích

Komplexní systémy sledování a analýzy dopravních nehod pomocí senzorů, kamer a algoritmů. Tyto technologie umožňují identifikaci rizikových míst v dopravě a poskytují městům důležité informace pro zlepšení bezpečnosti na silnicích.

PŘEHRÁT
PŘÍBĚH

VIDEO
UKÁZKA

PRODUKTOVÝ LIST

PŘÍPADOVÁ STUDIE

ANALÝZA MĚSTSKÉHO PROVOZU

Technologie pro analýzu a optimalizaci městského provozu

Detailní sběr dat a analýza městského provozu za účelem optimalizace dopravních toků, zlepšení plánování dopravní infrastruktury a snížení zácpy. Tímto způsobem se městům umožňuje reagovat na aktuální situaci a zvyšovat efektivitu dopravy.

PŘEHRÁT
PŘÍBĚH

VIDEO
UKÁZKA

PRODUKTOVÝ LIST

PŘÍPADOVÁ STUDIE

„Technologia urbes meliores efficit“   -   „Technologie dělá města lepšími“