Please enable JS
Background Image

BEZPEČNOST OBČANŮ

Chytrá města využívají inovativní technologie k posílení bezpečnosti občanů, například prostřednictvím detekce pádu u starších lidí, monitorování plaveckých areálů a identifikace výtržnictví a násilí na veřejnosti. Tyto systémy zajišťují rychlou reakci na nebezpečné situace, což výrazně přispívá k celkové bezpečnosti městského prostředí.

Komplexní bezpečnostní řešení pro městské oblasti, zahrnující inteligentní kamery, senzory a analytické nástroje, které slouží k monitorování a prevenci kriminality, zvyšování bezpečnosti a ochrany občanů. Tyto technologie jsou klíčové pro posílení bezpečnosti a poskytování bezpečného prostředí pro obyvatele měst.

DETEKCE PÁDŮ

Technologie detekce pádů pro zvýšení bezpečnosti obyvatel

Systémy sledování a detekce pádů pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Tyto technologie rychle detekují a reagují na pády, což zvyšuje bezpečnost jednotlivců.

PŘEHRÁT
PŘÍBĚH

VIDEO
UKÁZKA

PRODUKTOVÝ LIST

PŘÍPADOVÁ STUDIE

BEZPEČNOST PLAVCŮ

Systémy sledování a rychlá reakce pro bezpečnost při koupání

Inteligentní systémy sledování plaveckých zón a rychlé reakce v případě nouze. Pomáhají minimalizovat rizika spojená s koupáním a zlepšují reakci plavčíků na nebezpečí.

PŘEHRÁT
PŘÍBĚH

VIDEO
UKÁZKA

PRODUKTOVÝ LIST

PŘÍPADOVÁ STUDIE

BEZPEČNOST VE VEŘEJNÉM PROSTORU

Inteligentní řešení pro zvýšení bezpečnosti ve veřejných prostorech

Systémy sledování a analýzy veřejných prostor pro zvýšení bezpečnosti. Poskytují úřadům a městským strážníkům informace pro potírání kriminality a zlepšení bezpečnosti občanů.

PŘEHRÁT
PŘÍBĚH

VIDEO
UKÁZKA

PRODUKTOVÝ LIST

PŘÍPADOVÁ STUDIE

„Technologia urbes meliores efficit“   -   „Technologie dělá města lepšími“